BAYRAMPAŞA AK PARTİ İLÇE BAŞKANINDAN CESUR AÇIKLAMALAR
Bayrampaşa Ak parti ilçe Başkanı Ersin Saçlı, İle Bayrampaşa “nın dününü bu gününü yarınını konuştuk, Saçlı Bayrampaşa”nın geldiği noktayı Özellikle Sporda, önde olduğuna vurgu yaparken, Bayrampaşa”nın değişen çehresini anlattı.
Tarih: 22.7.2020 12:40:51

Soru: Bize Kendinizi Anlatırmısınız?

Cevap: Ersin saçlı AK parti Bayrampaşa ilçe başkanı kısaca özetleyecek olursak tanıtırken 1974 Gaziantep doğumluyum Aslen Şanlıurfayılım 1977 yılından beri Bayrampaşa´da ikamet etmekteyim ilk öğrenimini lise yıllarım hep Bayrampaşa´da geçti. Sadece askerlik için ayrılmak durumunda kaldı…

Onun dışında Bayrampaşa´dan hiç ayrılmadım 43 yıllık Bayrampaşa “lıyım siyasi hayatıma daha önce sandıkta durarak Refah Partisi döneminde başladım öyle özetlim siyasi geçmişimi…Askerlik araya girdi. Cumhurbaşkanımızın Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınmasından sonra Tekrar bir parti kurması münasebetiyle gençlik kollarında başladım. AK parti ile Cumhurbaşkanımızın kurmuş olduğu siyasi parti ile başladım o günden beri Adalet ve kalkınma partisinde gençlik kolları başkan yardımcısı seçim koordinasyon başkanlığı ve meclis üyeliği son olarak da şu anda da ilçe başkanlığı görevine 2018 den beri yürütmekteyim Spor ile uğraşıyorum spor yöneticisiyim onun dışında evliyim iki kızım var.

Soru Her Kesime Ulaşma noktasında azemi bir gayret gösterdiğinizi biliyoruz. Bu bölgede insanların genellikle talepleri neler oluyor.?

Cevap : Sosyal Kültürel etkinliklerin dışında daha çok iş talepleri oluyor Bayrampaşa “ eğitimli bir bölge okulunu bitiren gençlerin iş kaygısı var, daha çok iş talepleri oluyor.

Bunun da en büyük nedeni iktidar partisi olmamız hasebiyle, işlemiz daha çok kolaylaşır referans olursak ,düşüncesiyle, bakılıyor. Bizler daha çok topluma dayalı yararlı işler yapma peşindeyiz bu anlamda halkımızın hizmet etmek için gayret gösteriyoruz…

Sporda çok ektin bir ilçeyiz özellikle balkan ağırlıklı nüfusumuz var. Sporda çok etkin yer alıyorlar…

Soru : Ak Parti kurulduğu günden bu güne kadar çözüme dayalı siyaset yapıyor planlı projeler ile bu güne kadar çizgisinden hiç ödün vermeyen Gücünü Milletten Alan bir anlayışla çalışıyor bu bağlamda sizin omuzlarınızdaki yük yatsınamaz Size Göre Ak Partide Siyaset yapmayı Nasıl Değerlendirirsiniz ?

 

Cevap : Bu yapılan hizmetlerin bir çoğunu çok çalışan bir genel başkanımız var, hemen her toplantıyı kaçırmamaya çalışıyor bizlerin yanında yer alıyor. Bizlerde onun ilçelerdeki, temsilcileriyiz. Parti programımızda, ilgili çalışmalar yollarla, eğitimle sağlıkla ilgili çalışmalar, terörle ilgili Milli mücadele, milli savunmayla milli kalkınmayla ilgili mücadelelerde başarıya giden bir trend var, bunun başarısı da teşkilatlanmaktan geliyor.

 

Cumhur başkanımızı genel başkanımızı en iyi şekilde temsil etmeye gayret gösteriyoruz.

Soru : Bayrampaşay “la ilgili yapmak istediğiniz bir şey var mı ?

Cevap: Evet bir meydanımızın olmasını çok arzu ediyorduk, bununla da ilgili adımları attık. Tem”in üstünün kapatılması oranın meydana dönüştürülmesi yönünde çevik kuvvetin kültürel alanda değerlendirilmesi. Dönüşüme ihtiyacı olan çevre düzenlemesi gerektiren çalışmalarımız var.

Soru : Kentsel dönüşümde Bayrampaşa Ne durumdadır?

Cevap: Bayrampaşa “ bilindiği gibi cezaevi ile anılan bir bölgeydi çok şükür o imajı yeniledik Bayrampaşa “ da, kentsel dönüşüm olarak orayı dönüştürdük. Kentsel dönüşüm benim için iki kere önemli bende deprem de enkazın altından çıkmış birisi olarak,bunu çok önemsiyorum deprem gerçeğini göz ardı edemeyiz. Bu yüzen kentsel dönüşüm bizim için çok çok önemli…

Çevre düzenlemesi olarak otoparkları olan yeşilliği olan parkları olan dönüşümü cezaevi alanında yaptık.

 

Soru : İlçe başkanlığına yeniden adaymısınız.?

Cevap : Bizde aday olunmuyor Genel Başkanımızın biat kültürümüz var bize ne görev verilirse biz onu yapmak zorundayız. Çünkü bizde Kardeşlik hâkim çekişme ile bir yere aday olma gibi derdimiz yok. Bize verilen görevi yerine getiririz.

Soru: Bayrampaşa “ da spor ve eğitimde ne noktadayız?

Cevap : Bilindiği gibi BAYGEM “ gençlik eğitim merkezimiz var, bir diğer husus da, spor… sporla ilgili bir tane olan spor tesislerimiz vardı. Şimdi 9 tane spor tesisimiz var. Biliyorsunuz iyi sporcuların yetişmesi de spor tesisleriyle mümkündür. 3 tane kapalı spor tesisimiz var okullarımızın bahçesinde spor alanımız var. Burada “da Bayrampaşa gençliğinin spora olan yatkınlığının ortaya çıkarmasına en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz.

Soru: Ak parti genel Başkanı Sn.Recep Tayyip Erdoğan Çalınmadık kapı Sıkılmadık el Bırakmayacaksınız diye kesin talimatı var sokaktaki çalışmaları anlatırmısınız ?

Cevap: Bizler hiçbir zaman halktan kopmadık Halkın içinden gelmem hasebiyle ben zaten halktan biriyim, bizler milletimizle bir bütünüz.

Pandemi Öncesi kapı kapı dolaşıyorduk bir sıkıntıları var mı diye hasbihal ediyorduk pandemi sonrası da, teknolojiden faydalanmaya başladık gerek telefonla gerek, toplu konferanslar yaparak, halkımızın yanında olduğumuzu bilmelerini sağlıyoruz…

Soru : Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Olarak oldukça gayretli çalışmalarınız var, bir çok ilçeye baktığımızda sizlerin daha gayretli ve daha aktif olduğunu görüyoruz bu enerjinizi neye borçlusunuz. ?

Cevap. Ben kedimle ilgili söylemem gerekirse teşkilatın en tabanından yetiştim, yapılması gerekeni yapıyorum ve severek yapıyorum, inanarak severek yaptığınız işte daha da gayretli oluyorsunuz bende Cumhur başkanımızın yaptığı işlerin yürüdüğü yolda peşinden gitmeye çalışıyorum yaptığı tüm işlerde altına imzamı atarak, peşinden gitmeye çalışıyorum her halede Cumhurbaşkanımızdan aldığımız örnek yaptığı çalışmaları görünce duyduğumuz mutluluk olsa gerek….

Soru: Son olarak Bayrampaşalılara sormak istediğiniz bir şey var mı ?

Cevap : Bende Bayrampaşalı birisi olarak bizler bir arada olduğumuz sürece , güçlüyüz bizim ortak değerlerimiz var bizi var eden nedenler birincisi, Bayrampaşalılar olarak ülkemizi sevmek, söz konusu milli değerle olunca hep birlikte hareket ediyoruz. Bir 15 Temmuz olayı yaşadık, 2 Tane Şehit verdik… Çevik kuvvet tomaların çıkmamasını sağladık, bunu Bayrampaşalılar olarak yaptık her ne kadar Ak Parti içe başkanlığını önünde toplanıp gittiysekde, Bu Bayrampaşa halkının başarısıdır.

Bizler 15 Temmuz yürüyüşü yaptık bir ucu çevik kuvvetin olduğu yere vardığında bir ucu daha eski cezaevinin olduğu yerdeydi…

Söz konusu milli değerler olunca Bayrampaşalılar kenetleniyor. Bizim bu milli değerlerimize sahip çıkmamız en büyük değerlerimizdir…

Ülkemiz daha çok büyükçe ülkemizin üstünde oynanan oyunlar daha da aratacaktır. Birincisi Bu şuuru kaybetmemek, ikincisi de vatanına milletine bağlı milli değerlerine saygılı nesiller yetiştirebilmek, diye düşünüyorum Bayrampaşa küçük bir aile bizlerde o ailenin için de bir bireyiz Bayrampaşa benim ailem ben öyle görüyorum…,
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BANDIRMADA YILIN DÜĞÜNÜ
BANDIRMADA YILIN DÜĞÜNÜ
Bandırmalı sevilen zabıta memur´larından göker DURU ve yine Guler yüzüyle tüm dostları arasında sevilen Gamze SAKAOĞLU´ nün bugün saat 16.00 da kıyılan nikahında başta Bandırma Belediye Başkanı Tolga TOSUN olmak üzere tüm yönetim oradaydı.
ASIRLIK ÜÇ ZEYTİN AĞACI ŞİŞLİ´DE
ASIRLIK ÜÇ ZEYTİN AĞACI ŞİŞLİ´DE
Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, 11 Kasım ´Milli Ağaçlandırma Günü´ nedeniyle örnek bir girişime daha imza atarak Abdi İpekçi Caddesi´ne asırlık bir zeytin ağacı dikti.
Temizlik ve Zabıta Müdürlüğümüz iki neferini kaybetti
Temizlik ve Zabıta Müdürlüğümüz iki neferini kaybetti
Eyüpsultan için canla başla çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün isimsiz kahramanlarından Musa Kazan ve Zabıta Müdürlüğümüzün ağabeyi komiser Aydın Şen, Covid-19 nedeniyle Hakk´ın rahmetine kavuştu.
BAYRAMPAŞA MİKRO SİSLEME ARACIYLA DEZENFEKTE EDİLİYOR
BAYRAMPAŞA MİKRO SİSLEME ARACIYLA DEZENFEKTE EDİLİYOR
Küresel bir sorun haline gelen korona virüs ile mücadele çalışmalarını aralıksız sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki cadde ve sokakları mikro sisleme özellikli araçlarla dezenfekte ederek vatandaşlara sağlıklı yaşam alanları sunuyor.
DSP Bakırköy ilçe kongresinde Benek Başaran ilçe başkanı seçildi
DSP Bakırköy ilçe kongresinde Benek Başaran ilçe başkanı seçildi
DSP bakırköy ilçe başkanlığı kongresi yapıldı ilçe başkanlığına yıllarını DSP ye adamış yıllarını DSP vermiş Benek Başaran ilçe başkanı olarak seçildi.
Emeklilere Müjde Tarihin En Yüksek Zammı Geliyor
Emeklilere Müjde Tarihin En Yüksek Zammı Geliyor
SGK, SSK ve Bağkur emeklileri tarihin en yüksek zammını alacak ve en düşük maaş 2.946 Tl olacak. Memur ve emekliler uzun zamandır bu haberi bekliyordu, sonunda %3´lük Ocak zammı geldi. İşte detaylar.
Acı Kaybımız
Acı Kaybımız
Temizlik İşleri Müdürlüğümüz Bir Neferini Kaybetti
Meteoroloji ile AFAD´dan sel ve hortum uyarısı! Bu gece başlıyor.
Meteoroloji ile AFAD´dan sel ve hortum uyarısı! Bu gece başlıyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) Muğla´nın kıyı kesimleri ile Antalya´nın batı kıyılarında kuvvetli yağış ve kuvvetli rüzgarların beklendiğini duyurdu. AFAD, Muğla ve Antalya çevresi için ani sel, su baskını, yıldırım ve hortum uyarısı yaptı. FacebookTwitterWhatsAppLinkedInEmailTumblrPinterestYahoo MailBlogger
AVM´lerde yeni yasak dönemi başlıyor!
AVM´lerde yeni yasak dönemi başlıyor!
Koronavirüs Bilim Kurulu´nun aldığı tavsiye kararları üzerine, geçtiğimiz gün CUmhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ülke genelinde uygulanmak üzere, alınan bir dizi tedbiri açıklamıştı. İşte hafta sonu başlayacak olan AVM kısıtlamaları.
Çevre ve Sıfır Atık Çalışmalarımızı Ödüllerle Taçlandırıyoruz
Çevre ve Sıfır Atık Çalışmalarımızı Ödüllerle Taçlandırıyoruz
Gaziosmanpaşa Belediyesi, Sıfır Atık Projesi´ne ve geri dönüşüme katkı sağlayan nesiller yetiştirdiği "Çevre Elçileri Projesi" ile 2020 Altın Karınca Ödülü´ne layık görüldü.
Bakan şekerpancarı taban fiyatını savunamadı
Bakan şekerpancarı taban fiyatını savunamadı
Gürer: “Pancar taban fiyatını belirlerken ‘Şeker Kanunu´ hiçe saymışlar”
381 PROJE ARASINDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
381 PROJE ARASINDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
Toplamda 381 proje başvurusunun değerlendirmeye alındığı yarışmada, Başkan Deniz Köken´in “Bağımsızlık Köyünde Değişim Seninle Mümkün” projesi, 51 başvurunun olduğu “Sosyal Hizmetler” kategorisinde ödüle layık görüldü.
Eyüpsultan´da Ağaç Budama Çalışmaları Devam Ediyor
Eyüpsultan´da Ağaç Budama Çalışmaları Devam Ediyor
.Eyüpsultan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından her yıl ilçe genelinde düzenli olarak yürütülen mevsimlik bakım ve budama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Ömer Fethi Gürer: “60 bin   öğretmen atanmalıdır”
Ömer Fethi Gürer: “60 bin öğretmen atanmalıdır”
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 100 bin öğretmen açığının bulunduğu ülkemizde, 24 Kasım Öğretmenler Günü´nde en az 60 bin öğretmen atamasının yapılması gerektiğini söyledi.
İyi Parti İstanbul il başkanı Kavuncudan istifasını istedi
İyi Parti İstanbul il başkanı Kavuncudan istifasını istedi
İstanbul geneli iyi partililer il binasının önünde toplanarak Bura Kavunvunun istifasını istediler işte basın bildirisi
İyi Parti İstanbul il başkanı Kavuncudan istifasını istedi
İyi Parti İstanbul il başkanı Kavuncudan istifasını istedi
İstanbul geneli iyi partililer il binasının önünde toplanarak Bura Kavunvunun istifasını istediler işte basın bildirisi
 Rüya isim´li Yepyeni Sinama filmi
Rüya isim´li Yepyeni Sinama filmi
Rüya sinema filmi Yapımcı Orçun Dökmen senaristi :İbrahim Yılmaz Yönetmen :Mustafa Çınar
81 ilde yasaklandı
81 ilde yasaklandı
İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Koronavirüs Tedbirleri”konulu ek genelge gönderdi. Buna göre, yarından itibaren tüm illerde vatandaşların özellikle yoğun olarak bulunduğu valilik ve kaymakamlıklarca duyurulan cadde ve sokaklar (özellikle trafiğe kapalı olanlar), ihtiyaç duyulan meydanlar ve toplu taşıma araç durakları gibi alanlarda, sigara içmek yasaklanacak. Valilerce salgının seyri takip edilerek, 65 yaş ve üzerindekilerin 10.00­-16.00 saatleri dışında sokağa çıkmamalarına dair kısıtlamaya gidilecek.
Gaziosmanpaşa Geleceğe Nefes Oldu
Gaziosmanpaşa Geleceğe Nefes Oldu
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Milli Ağaçlandırma Günü´nde öğrencilerle bir araya gelerek fidan dikti. Gaziosmanpaşa Meydanı´nda ise vatandaşlara 2 bin adet fidan dağıtıldı.
ÇEVRECİ BAŞKAN´DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
ÇEVRECİ BAŞKAN´DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında ağaç dikti. Kampanya çerçevesinde Bayrampaşa´ya toplam 2 bin ağaç dikeceklerini belirten Başkan Aydıner, “İhtiyacımız olan oksijenin yarısını ormanlar, ağaçlar üretiyor. Geleceğe nefes olmak adına Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan tarafından ilan edilen ağaçlandırma gününde fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Her şey daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Bayrampaşa için” dedi.
65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı
65 yaş üstü için sokağa çıkma yasağı
65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması Türkiye´nin koronavirüs gündeminde yer almaya devam ederken valiliklerden peş peşe açıklama geldi. Bazı illerde artan vaka sayısının ardından 65 yaş üstü vatandaş için önlemler alındı. Ankara Valiliği korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirdi. 65 yaş üstü vatandaşların 10.00-16.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecekleri kaydedildi. İstanbul Valiliği´nden gelen açıklamada da 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması kararı alındı.. Diğer yandan Bursa, Eskişehir, Gaziantep gibi bazı illerde de bu yaş grubu için sokağa çıkma kısıtlaması getirilmişti. Peki, hangi illerde 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var
Doğada Eğitimler Başlıyor
Doğada Eğitimler Başlıyor
Eyüpsultan Belediyesinin öğrencilere eğitim destekleri devam ediyor.
ATATÜRK, BAYRAMPAŞA´DA TÖRENLE ANILDI
ATATÜRK, BAYRAMPAŞA´DA TÖRENLE ANILDI
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 82. yıl dönümünde, tüm Türkiye´de olduğu gibi, Bayrampaşa´da da düzenlenen törenle anıldı.
Minnet ve Özlemle Yadediyoruz.
Minnet ve Özlemle Yadediyoruz.
Tüm yurtta olduğu Gibi ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Edebiyete irtihalinin 82. yılında Chp Eyüpsultan ilçe Başkanlığı Feshane Karşısında insan zinciri oluşturarak yadettiler
DOLAR
7.7593
EURO
9.2197
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İstanbul
GÜNDEM
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Zengin, çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir.

Hz. Muhammed
-Günümüzde evlenenlerin yüzde ellisi boşanmaktadır. (Bak bunu duyduğum iyi oldu ben zaten evlenmiyecem böylece kamçılamış oldum bu sözlerle) -Rodin’in ünlü ‘düşününen adam’ heykeli aslında İtalyan şair dante’nin portresidir. -Uranüs çıplak gözle görülen

İlginç Bilgiler 4
aa

aa
İstanbul için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:53 07:35 12:39 15:08 17:26 18:55